CPO Türkiye, 4 ana temada ele alınacak – CPO TURKİYE

CPO Türkiye, 4 ana temada ele alınacak

Türkiye’de satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında tedarikçi portföyünün yanı sıra mesleki standartların geliştirmesi ve daha rekabetçi bir Türkiye amacı ile hayata geçirilen CPO Türkiye – TÜSMOD Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, 13 Haziran 2020 tarihinde, The Green Park Pendik’te düzenlenecek.

“Dijital Satınalma Yönetimi”, “Sürdürülebilir Risk Yönetimi”, “İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” ve “Global Yetenek Yönetimi” olmak üzere 4 ana temanın ele alınacağı etkinlikte, otomotivden gıdaya, sağlıktan inşaata, enerjiden savunma sanayi ve havacılığa, finanstan bilişime kadar Türkiye’nin önde gelen sektörlerinden 50 milyar Dolar satınalma gücü biraraya gelecek.
Satınalma ve Tedarik Yönetimi Üst Meslek Örgütü TÜSMOD tarafından düzenlenen CPO Türkiye, Ticaret Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İstanbul Ticaret Odası (İTO), Devlet Malzeme Ofisi (DMO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve Kamu İhale Kurumu işbirliği ile yapılacak.
Türkiye’nin önde gelen firmaları, satınalma yöneticileri ve tedarikçiler olmak üzere tedarik yönetiminin tüm taraflarını, 13 Haziran 2020 Cumartesi günü biraraya getirecek CPO Türkiye – TÜSMOD Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nde yer almanızdan memnuniyet duyacağımızı belirtir, bu önemli buluşmada sizleri de aramızda görmeyi arzu ederiz.

İlgili Yazılar

Global Yetenek Yönetimi Konuşuldu

Global Yetenek Yönetimi Paneli, “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Yeni Yetenekler ve Gereksinimler” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X