CPO Türkiye Monthly Review Eylül buluşmasında satınalma ve hizmet fiyat enflasyonu konuşuldu

CPO Türkiye kapsamında “Satınalma ve Tedarik Piyasaları Ekonomik Görünüm Raporu” başlığı ile 29 Eylül 2021’de Exponext by Ekspoturk Online Platformunda Monthly Review toplantısı düzenlendi. 

Ana Sayfa

Satınalma ve hizmet fiyat enflasyonu, mesleki trendler ve CPO’ların 2022 ajandası ile global taşımacılıkta son gelişmeler ve konteyner fiyatlarının konuşulduğu toplantıda otomotiv sektörü de masaya yatırıldı. Bölgesel oturumda ise Türkiye’den Sakarya bölgesi ile ülke bazında Almanya ile ilgili tedarik ve satınalma konuları ele alındı.

Satınalma ve hizmet fiyat enflasyonu konusunda başta TÜSMOD Başkanı Gürkan Hüryılmaz olmak üzere TÜSMOD üyeleri; mesleki trendler ve CPO’ların 2022 ajandası konusunda PwC Şirket Ortağı ve Tedarik Zinciri Hizmetleri Lideri İsmail Karakış ve global taşımacılıkta son gelişmeler ve konteyner fiyatları konusunda Kıta Lojistik CEO’su UTIKAD’tan Emre Eldener konuşmacı olarak yer aldı.

Sektörel oturumlarda Tofaş Türk’ten Akın Ergür, Ford Otosan’dan Cem Sancak ve Türk Traktör’den Deniz Kutman; bölgesel oturumlarda ise Sasayder’den Orçun Kurt ve Almanya – Sourcing Turkey’den Yusuf Arslan toplantıda yer aldı.

11 + 3 =

DÜZENLEYENLER

Eski Büyükdere Cad. No:61, Tacirler İş Merkezi, Blok A Kat:2 Levent / İSTANBUL
+90 532 323 00 48
info@tusmod.org

Kore Şehitleri Cad. Yonca Apt. A Blok No: 1/5
Zincirlikuyu / Şişli / İstanbul – TÜRKİYE
+90 212 267 05 09
marketing@ekspoturk.com