CPO Türkiye, satınalma ve tedarik yöneticilerini dopdolu bir programla biraraya getirecek – CPO TURKİYE

CPO Türkiye, satınalma ve tedarik yöneticilerini dopdolu bir programla biraraya getirecek

CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.
Dopdolu bir programla satınalma ve tedarik yöneticilerini biraraya getirmeye hazırlanan CPO Türkiye’de Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş “Tedarik Zinciri Yönetiminde Finansal Enstrümanlar” konusu ile Keynote konuşmacı olarak yer alacak.
“Sürdürülebilir Ekonomik Gelişimde Yerli ve Milli Olmanın Önemi” temasının işleneceği etkinlikte sürdürülebilir risk yönetimi, global yetenek yönetimi, inovatif tedarikçi ilişkileri yönetimi ile CEO-CPO ilişkilerinde vizyon gibi satınalma ve tedarik yöneticileri için önemli konular gündeme alınacak.
ASELSAN Tedarik Direktörü Ali Rıza Kılıç, Borçelik Satınalma Müdürü Emrah Susuzlu ve SabancıDx, Pratis Dijital Satın Alma Platformu Pratis Ürün Müdürü Emre Ergenç, TÜPRAŞ Satınalma Direktörü Murat Yılmaz, Abdi İbrahim Satınalma Direktörü Ufuk Güler, Dyson Ülke Müdürü Ahmet Adıgüzel, TOFAŞ Ar-Ge, Planlama ve Satınalma Müdürü Akın Ergür, Ford Satınalma Müdürü Cem Sancak gibi isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı Zirve, Binin üzerinde izleyici ve 10 binlerce etkileşim hedefi ile 580 Milyar TL’lik bir satınalma gücünü bir araya getirecek.
İstanbul Ticaret Odası’nın işbirliği ve organizasyonuyla, TÜSMOD ve EKSPOTURK’ün işbirliğiyle gerçekleşecek Zirveyi THY, ASELSAN, TÜPRAŞ, TOFAŞ gibi kuruluşlardan CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar, binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçinin izlemesi hedefleniyor.

Program

 

İlgili Yazılar

Global Yetenek Yönetimi Konuşuldu

Global Yetenek Yönetimi Paneli, “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Yeni Yetenekler ve Gereksinimler” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X