CPO Türkiye’de kayıtlar başladı! – CPO TURKİYE

CPO Türkiye’de kayıtlar başladı!

Satınalma ve tedarik yöneticilerinin buluşma platformu CPO Türkiye için kayıtlar başladı. Üç gün sürecek etkinliği online olarak izlemek için şimdiden kaydınızı yaptırın!
CPO Türkiye, pandemi sonrası yeni normalde “Sürdürülebilir ekonomik gelişimde yerli ve milli olmanın önemi” temasıyla tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere gerçek ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.
“Sürdürülebilir Ekonomik Gelişimde Yerli ve Milli Olmanın Önemi” temasının işleneceği etkinlikte sürdürülebilir risk yönetimi, global yetenek yönetimi, inovatif tedarikçi ilişkileri yönetimi ile CEO-CPO ilişkilerinde vizyon gibi satınalma ve tedarik yöneticileri için önemli konular gündeme alınacak.
Binin üzerinde izleyici ve 10 binlerce etkileşimin hedeflendiği Exponext Dijital Platform alanında firmalar yeni nesil dijital fuar alanında markalarını konumlandırabilecek ve dijital B2B görüşmeler yapabilecek.
Tedarikçi portföyünü geliştirerek daha rekabetçi bir Türkiye amacıyla büyük marka ve kuruluşların satınalma ve tedarik yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte 580 Milyar TL’lik bir satınalma gücü bir araya gelecek.
İstanbul Ticaret Odasının işbirliği ve organizasyonuyla, TÜSMOD ve EKSPOTURK’ün işbirliğiyle gerçekleşecek Zirveyi THY, ASELSAN, TÜPRAŞ, TOFAŞ gibi kuruluşlardan CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar, binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçinin izlemesi hedefleniyor.

 

Kayıt Formu

İlgili Yazılar

Satınalma yönetimi nasıl olmalı?

SATINALMA VE TEDARİK YÖNETİCİLERİ CPO TÜRKİYE’DE BULUŞUYOR A’dan Z’ye satınalma yönetimi ve uygulamaları, hedef odaklı etkin satınalma, risk yönetimi, maksimum tedarikçi performansı, yüksek kazanım için

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X