CPO Türkiye’nin Medya Partneri SUBCONTURKEY, bünyesinde yer alan subconturkey.com ve sektorel.com ile birlikte gerek dergi ilan çalışmaları, gerekse web banner ve haber çalışmaları ile CPO Türkiye etkinliğine bu yıl da desteğini sürdürdü.

Teşekkürler

CEO-CPO Yöneticileri ile Tedarik Zincirinin Tüm Bileşenleri CPO Türkiye’de Buluştu
Türkiye’nin lokomotif firmalarının CEO-CPO yöneticileri ile tedarik zincirinin tüm paydaşlarını buluşturan CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi, 3-5 Haziran 2021 tarihleri arasında Exponext by Ekspoturk online platformda yapıldı. Üç gün boyunca 1000’in üzerinde izleyicisi ve sağladığı 10.000’lerce etkileşim ile satınalma ve tedarik zinciri açısından iş dünyasının nabzını tutan CPO Türkiye, 580 Milyar TL’lik bir satınalma gücünü bir araya getirdi.

“Dijital Satınalma”, “Sürdürülebilir Risk Yönetimi”, “İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” ve “Global Yetenek Yönetimi” olmak üzere 4 ana temada düzenlenen CPO Türkiye, 20 dijital oturumda alanında uzman 65 konuşmacısı ile satınalma ve tedarik yönetimi trendleri ve gelecek vizyonu hakkında yeni bilgiler sunarak izleyicilerine doyurucu bir etkinlik deneyimi yaşattı.

Haberin devam için: https://www.subconturkey.com.tr/

https://www.sektorel.com/