Global Yetenek Yönetimi Paneli – CPO TURKİYE

Global Yetenek Yönetimi Paneli

CPO Türkiye etkinliğinde; “Global Yetenek Yönetimi” panelinde “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Yeni Yetenekler ve Gereksinimler konusu ele alınacaktır.

CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.

İstanbul Ticaret Odası’nın işbirliği ve organizasyonuyla, TÜSMOD ve EKSPOTURK’ün işbirliğiyle gerçekleşecek Zirveyi THY, ASELSAN, TÜPRAŞ, TOFAŞ gibi kuruluşlardan CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar, binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçinin izlemesi hedefleniyor.

Global Yetenek Yönetimi
Moderatör: Prof. Dr. Yücel Oğurlu, İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü
Berna Öztınaz, PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) Başkanı
Cem Sancak, Ford Otosan, Satınalma Müdürü & Çevik Koç
Tuğba Kavak, KPMG Türkiye, İnsan ve Değişim Yönetimi Danışmanlığı, Kıdemli Müdür

İlgili Yazılar

Satınalma yönetimi nasıl olmalı?

SATINALMA VE TEDARİK YÖNETİCİLERİ CPO TÜRKİYE’DE BULUŞUYOR A’dan Z’ye satınalma yönetimi ve uygulamaları, hedef odaklı etkin satınalma, risk yönetimi, maksimum tedarikçi performansı, yüksek kazanım için

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X