CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere hibrit bir model ile 17-19 Eylül tarihleri arasında gerçekleşti. Pandemi sonrası yeni normalde “Sürdürülebilir Ekonomik Gelişimde Yerli ve Milli Olmanın Önemi” temasıyla düzenlenen CPO Türkiye, alanında uzman konuşmacılarıyla satınalma ve tedarik yönetimi trendleri ve gelecek vizyonu hakkında izleyicilerine yeni devamını oku..
Global Yetenek Yönetimi Paneli, “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Yeni Yetenekler ve Gereksinimler” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yücel Oğurlu'nun yaptığı panelde, PERYÖN (Türkiye İnsan Yönetimi Derneği) Başkanı Berna Öztınaz, FORD Otosan Satınalma Müdürü Cem Sancak ve KPMG Türkiye İnsan ve Değişim Yönetimi Danışmanlığı Kıdemli Müdürü Tuğba Kavak devamını oku..
C2FO’nun sponsorluğunda düzenlenen İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi Paneli, “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Daha Entegre ve Sistemsel Tedarikçi İlişkileri” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü'nden Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Ata'nın yaptığı panelde, TOFAŞ Türk Otomobil Fabrikası Maliyet Mühendisliği Müdürü Akın Ergür, AUTOLIV Satınalma Müdürü Murat Olgun ve C2FO Ülke devamını oku..
CEO-CPO İlişkilerinde Vizyon 2023 Paneli, “Rekabetin Arttığı ve Fiyatın Pazar Tarafından Belirlendiği Ortamda CEO- CPO İlişkileri” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü TÜSMOD YK Başkanı Gürkan Hüryılmaz’ın yaptığı panelde, TKIS Blinds CEO’su Merter Pıçakcı ve Sunny Elektronik Pazarlama ve Ürün Kategori Direktörü Arif Yıldırım konuşmacı olarak yer aldı. Satış fiyatlarının pazar tarafından baskılandığı dönemlerde şirket karlılığını devamını oku..
Dyson’un sponsorluğunda düzenlenen CPO Türkiye’de Sürdürülebilir Risk Yönetimi Paneli, “Sürdürülebilir Risk Yöntemleri ile Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Mükemmelleşme” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü MARSH Risk Danışmanlığı Kıdemli Müdürü Neslihan Say’ın yaptığı panelde konuşmacı olarak TÜPRAŞ İzmit Rafinerisi Satınalma Müdürü Murat Yılmaz, Türk Traktör Metal Satınalma Müdürü Deniz Kutman ve Dyson Profesyonel Ülke Müdürü Ahmet Adıgüzel devamını oku..
SABANCIDx ve Pratis’in sponsorluğunda düzenlenen Dijital Satınalma Yönetimi Paneli, “Dijital Satınalma Yöntemleri ile Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Mükemmelleşme” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü TÜSMOD YK Başkan Yardımcısı, Medipol Sağlık Grubu Satınalma Grup Müdürü İsmail Hızlı’nın yaptığı panelde, ASELSAN Tedarik Bilgi Sistemleri Yönetimi Müdürü Necmi Özseven, Borçelik Hammadde Dışı Satınalma Müdürü Mevlüt Emrah Susuzlu, Abdi devamını oku..
CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, 17 Eylül’de İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere hibrit bir model ile açıldı. Pandemi sonrası yeni normalde “Sürdürülebilir Ekonomik Gelişimde Yerli Ve Milli Olmanın Önemi” temasıyla düzenlenen CPO Türkiye, 19 Eylül 2020 tarihine kadar devam edecek. Türkiye’nin lokomotif firmalarının satınalma ve tedarik yöneticilerini bir araya getiren devamını oku..
CPO Türkiye etkinliğinde; “Global Yetenek Yönetimi” panelinde “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Yeni Yetenekler ve Gereksinimler konusu ele alınacaktır. CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan devamını oku..
CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak. Dopdolu bir programla satınalma ve tedarik yöneticilerini biraraya getirmeye hazırlanan CPO Türkiye’de Vakıf Katılım Genel Müdürü devamını oku..
CPO Türkiye etkinliğinde; “İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” panelinde “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Daha Etkili ve Sistemsel Tedarikçi İlişkileri” konusu ele alınacaktır. CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve devamını oku..
CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak. Dopdolu bir programla satınalma ve tedarik yöneticilerini biraraya getirmeye hazırlanan CPO Türkiye’de Vakıf Katılım Genel Müdürü devamını oku..
CPO Türkiye etkinliğinde; “Sürdürülebilir Risk Yönetimi” panelinde “Sürdürülebilir Risk Yöntemleri ile Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Mükemmelleşme” konusu ele alınacaktır. CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan devamını oku..
CPO Türkiye etkinliğinde; “Dijital Satınalma Yönetimi” panelinde “Dijital Satınalma Yöntemleri ile Satınalma ve Tedarik Süreçlerinde Mükemmelleşme” konusu ele alınacak. Panel: Dijital Satınalma Yönetimi Konu: Dijital Satınalma Yöntemleri ile Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Mükemmelleşme Moderatör: İsmail Hızlı, TÜSMOD YK Başkan Yardımcısı, Medipol Sağlık Grubu Satınalma Grup Müdürü Konuşmacılar: Ali Rıza Kılıç, ASELSAN Tedarik Direktörü Mevlüt Emrah Susuzlu, BORÇELİK Hammadde Dışı devamını oku..
17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında hibrit bir modelle yapılacak ve online olarak Exponext Dijital Platform üzerinden takip edilebilecek olan CPO Türkiye, satınalma ve tedarik yönetiminin tüm taraflarını biraraya getirecek. Bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı etkinlikte yeni ürün ve hizmetler tanıtılacak. Şimdiden kaydınızı yapın! https://cpoturkiye.org/kayit-formu/
Satınalma ve tedarik yöneticilerinin buluşma platformu CPO Türkiye için kayıtlar başladı. Üç gün sürecek etkinliği online olarak izlemek için şimdiden kaydınızı yaptırın! CPO Türkiye, pandemi sonrası yeni normalde “Sürdürülebilir ekonomik gelişimde yerli ve milli olmanın önemi” temasıyla tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak devamını oku..
CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak. Dopdolu bir programla satınalma ve tedarik yöneticilerini biraraya getirmeye hazırlanan CPO Türkiye’de Vakıf Katılım Genel Müdürü devamını oku..
CPO Türkiye, pandemi Sonrası yeni normalde “Sürdürülebilir ekonomik gelişimde yerli ve milli olmanın önemi” temasıyla tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere gerçek ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak. Türkiye’nin lokomotif firmalarının satınalma ve tedarik yöneticilerini bir araya getirecek “CPO Türkiye devamını oku..
TÜSMOD CPO TÜRKİYE DİJİTAL KONFERANSLARI DEVAM EDİYOR “Yeni Normalde Lokomotif Sektörlerin Yerli ve Millileşmedeki Öncü Rolü” başlıklı TÜSMOD CPO Türkiye dijital konferansında yerli ve milli üretim için Ar-Ge’ye yatırım yapmanın ve inovatif ürünler geliştirmenin önemi vurgulandı. TÜSMOD CPO Türkiye dijital konferansların üçüncüsü 16 Temmuz 2020’de “Yeni Normalde Lokomotif Sektörlerin Yerli ve Millileşmedeki Öncü Rolü” başlığı ile düzenlendi. devamını oku..
CPO Türkiye Dijital Konferansında Konuşan TİM Genel Sekreteri Prof. Dr. Kerem Alkin, ölçek ekonomisi ve ortak satınalmaya vurgu yaptı: “Türkiye yeni normal dönemde eğer dünyada rekabet artacaksa şirketler birbirleri ile rekabet içinde olsalar dahi ortak bir satınalma strateji geliştirmeli. Çağdaş ve yeni nesil kooperatifçilik anlayışı ile satınalmaları belki ortak platformlar üzerinden yürütmek sureti ile sektörlerin devamını oku..
TÜSMOD - CPO Türkiye kapsamında gerçekleşen “COVID-19 Sonrası Ekonominin Geleceği” konulu dijital konferans 15 Mayıs 2020’de yapıldı. Moderatörlüğünü Medipol Sağlık Grubu Satınalma Grup Müdürü İsmail Hızlı’nın yaptığı ve 700’ün üzerinde katılımcının izlediği konferansta ana konuşmacı olarak Dr. Şeref Oğuz yer aldı. Dünya Gazetesi Yazarı Dr. Şeref Oğuz: “Coronavirüs sonrası tedarik zinciri kısalacak ve halkaları yenilenecek” COVID-19 virüsünün ekonomik devamını oku..
CPO Türkiye kapsamında kurumsal işletme hizmetleri ve tedarik zincirinde bulunan firmaların yer alacağı Smart Business Expo, enerji, ulaşım, finans, gıda, inşaat lojistik, bilişim gibi sektörlerde ürün ve hizmet üreten firmalarla satınalmacıları buluşturacak. Smart Business Expo’da yer alan firmalar 300’ün üzerinde satınalma yöneticisine direkt ulaşabilecek. Smart Business Expo – Kurumsal İşletme Hizmetleri ve Tedarik Zinciri etkinliğinde devamını oku..
Türkiye’de satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında tedarikçi portföyünün yanı sıra mesleki standartların geliştirmesi ve daha rekabetçi bir Türkiye amacı ile hayata geçirilen CPO Türkiye - TÜSMOD Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, 13 Haziran 2020 tarihinde, The Green Park Pendik’te düzenlenecek. “Dijital Satınalma Yönetimi”, “Sürdürülebilir Risk Yönetimi”, “İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” ve “Global Yetenek devamını oku..
Satınalma ve tedarik zincirinde yeni teknolojiler ve trendler, CPO Türkiye - TÜSMOD Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nde tanıtılacak. Sektör liderleri ile tedarik zincirinin her halkasında görev alan meslektaşları ve sektör paydaşlarını buluşturacak etkinlikte 50 milyar Dolarlık bir satınalma gücü biraraya gelecek. Türkiye’de satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında tedarikçi portföyünün yanı sıra mesleki standartların geliştirmesi devamını oku..