İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi Paneli – CPO TURKİYE

İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi Paneli

CPO Türkiye etkinliğinde; “İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi” panelinde “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Daha Etkili ve Sistemsel Tedarikçi İlişkileri” konusu ele alınacaktır.

CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, pandemi sonrası yeni normalde tüm satınalmacılarla tedarikçi firma ve markaları 17-19 Eylül 2020 tarihleri arasında İTO Merkez Binası ve Exponext Dijital Platform olmak üzere fiziki ve sanal modelden oluşan hibrit bir etkinlikte buluşturacak.

İstanbul Ticaret Odası’nın işbirliği ve organizasyonuyla, TÜSMOD ve EKSPOTURK’ün işbirliğiyle gerçekleşecek Zirveyi THY, ASELSAN, TÜPRAŞ, TOFAŞ gibi kuruluşlardan CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar, binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçinin izlemesi hedefleniyor.

İnovatif Tedarikçi İlişkileri Yönetimi
Moderatör: Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Ata, Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü
Akın Ergür, Tofaş Türk Otomobil Fabrikası, Maliyet Mühendisliği Müdürü
Murat Olgun, Autoliv Satınalma Müdürü
Serden Keçecioğlu, C2FO, Ülke Direktörü

 

İlgili Yazılar

Global Yetenek Yönetimi Konuşuldu

Global Yetenek Yönetimi Paneli, “Dijitalleşen Satınalma ve Tedarik Yönetimi Süreçlerinde Yeni Yetenekler ve Gereksinimler” konu başlığı ile gerçekleşti. Moderatörlüğünü İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X