SabancıDx ve Pratis, CPO Türkiye’de yerini aldı

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme ve yazılımın gücüyle dünyaya açılma vizyonuyla faaliyet gösteren SabancıDx, yenilikçi dijital fikirlerle sürdürülebilir faydalar üreterek kurumları geleceğe taşıma misyonunu üstlenen dijital ve analitik çözüm ortağıdır.

SabancıDx, sahip olduğu uzman kadrosuyla, İleri Veri Analitiği, Siber Güvenlik, Endüstriyel IoT, Robotik İşgücü ve Yapay Zeka gibi dijital alanda çığır açan yeni nesil teknolojilerin yanı sıra verdiği danışmanlık ve teknoloji hizmetleriyle şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarındaki tüm ihtiyaçlarını karşılar.

SabancıDx bünyesinde bulundurduğu dijital B2B satin alma platformu Pratis, e-Dönüşüm platformu Edoksis, insan kaynakları dijital çözüm platformu HrWe ve ileri veri analitiği ile çimento sektöründe operasyon ve enerji verimliliği sunan CDx gibi değer yaratan yazılım ürünleriyle de şirketlerin gelecek hedeflerini destekler.

Markasındaki “X” ile henüz keşfedilmemiş olanı ve dijitalin çarpan etkisini yansıtan SabancıDx, değer odaklı yaklaşımıyla geleceği hedefleyen tüm şirketlerin dijital yolculuklarında her zaman yanında.

Dijital B2B Satın Alma Platformu – Pratis

Pratis, alıcı firmalar güvenilir, şeffaf ve optimum fiyat ile e-satın alma avantajını elde ederken, tedarikçi firmalar ise yeni satış fırsatlarına sahip oluyor.

Dijital B2B satın alma platformu Pratis, güçlü alıcı firmalar ile konusunda uzman binlerce tedarikçiyi bir araya getiriyor.

Güçlü alıcı firmalar, sektörlerine göre ayrılmış refaranslı binlerce uzman tedarikçi ile buluşarak en optimum maliyet ile stratejik satın alma ve e-İhale süreçlerini yönetirken, uzman tedarikçi firmalar ise artan satış imkânı ve ulaştıkları pazarlar ile yeni satış fırsatlarına sahip olmaktadır.

Sektörlerinin öncü firmaları tarafından tercih edilen Pratis, güçlü teknolojisi ve operasyonel desteği ile firmalara; “Hızlı, Kolay, Güvenilir Satış ve Satın Alma” imkânı sunuyor.

11 + 7 =

DÜZENLEYENLER

Eski Büyükdere Cad. No:61, Tacirler İş Merkezi, Blok A Kat:2 Levent / İSTANBUL
+90 532 323 00 48
info@tusmod.org

Kore Şehitleri Cad. Yonca Apt. A Blok No: 1/5
Zincirlikuyu / Şişli / İstanbul – TÜRKİYE
+90 212 267 05 09
marketing@ekspoturk.com