Satınalma ve Tedarik Yöneticileri CPO Türkiye’de Buluşuyor – CPO TURKİYE

Satınalma ve Tedarik Yöneticileri CPO Türkiye’de Buluşuyor

Satınalma ve tedarik zincirinde yeni teknolojiler ve trendler, CPO Türkiye – TÜSMOD Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi’nde tanıtılacak. Sektör liderleri ile tedarik zincirinin her halkasında görev alan meslektaşları ve sektör paydaşlarını buluşturacak etkinlikte 50 milyar Dolarlık bir satınalma gücü biraraya gelecek.

Türkiye’de satınalma ve tedarik zinciri yönetimi alanında tedarikçi portföyünün yanı sıra mesleki standartların geliştirmesi ve daha rekabetçi bir Türkiye amacı ile hayata geçirilen CPO Türkiye – TÜSMOD Satınalma ve Tedarik Yönetimi Zirvesi, 13 Haziran 2020 tarihinde, The Green Park Pendik’te düzenlenecek.

Satınalma ve tedarik zinciri alanında yeni mesleki unvanların tanımlanması ve bu alandaki satınalmacıların mesleki konumlarının güçlendirilmesi gibi hedeflerle start alan CPO Türkiye, marka olmuş firmaların deneyimli satınalma ve tedarik yöneticileri ile bu meslekte yeni ve genç meslektaşları aynı platformda buluşturarak karşılıklı bilgi ve deneyim paylaşımına sahne olacak. Satınalma ve tedarik zincirinin tüm taraflarını buluşturacak etkinliğin çıktısı olarak yeni teknolojiler ve trendler tanıtılarak ortak tutum geliştirilecek ve ortak fayda sağlanacak.

İlgili Yazılar

Satınalma yönetimi nasıl olmalı?

SATINALMA VE TEDARİK YÖNETİCİLERİ CPO TÜRKİYE’DE BULUŞUYOR A’dan Z’ye satınalma yönetimi ve uygulamaları, hedef odaklı etkin satınalma, risk yönetimi, maksimum tedarikçi performansı, yüksek kazanım için

Devamını oku »
Shopping Basket
X
X