Sur Endüstriyel, CPO Türkiye’de yerini aldı

Sur Endüstriyel, CPO Türkiye’de yerini aldı. 

Satınalma ve tedarik zinciri yönetiminde farklı sektörlerin yerli ve millileşmedeki öncü rolünü harekete geçirmek, Türkiye’deki tedarikçi portföyünü geliştirmek, tedarik zinciri yönetiminde sürdürülebilirliği sağlamak amacıyla organize edilen CPO Türkiye Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Zirvesi, 24-26 Haziran 2021 tarihleri arasında Exponext by Ekspoturk online platformda gerçekleşecek.

Tedarikçi portföyünü geliştirerek daha rekabetçi bir Türkiye amacıyla büyük marka ve kuruluşların satınalma ve tedarik yöneticilerinin katılımıyla düzenlenen etkinlikte 580 Milyar TL’lik bir satınalma gücü bir araya gelecek.

Satış ve operasyondan stratejik planlamaya, talep ve sipariş yönetiminden üretime, stok ve depo yönetiminden lojistik sürecine kadar tedarik zincirini düzenleyen yenilikçi satınalma ve tedarik uygulamaları CPO Türkiye’de masaya yatırılacak. A’dan Z’ye satınalma yönetimi ve uygulamaları, hedef odaklı etkin satınalma, risk yönetimi, maksimum tedarikçi performansı ve yüksek kazanım için satınalma stratejileri gibi konuların da ele alınacağı CPO Türkiye’de markalar yeni nesil dijital fuar alanında markalarını konumlandırabilecek ve B2B görüşmeler yapabilecek.

TÜSMOD ve EKSPOTURK tarafından düzenlenen CPO Türkiye’de sektöründe öncü firma ve markalarının CEO ve CPO seviyesinde üst düzey yöneticilerinin yanı sıra yurt içi ve dışından satınalmacılar ile binlerce KOBİ, yan sanayi, hizmet sektörü ve tedarikçileri bir araya gelecek.

2 + 12 =

DÜZENLEYENLER

Eski Büyükdere Cad. No:61, Tacirler İş Merkezi, Blok A Kat:2 Levent / İSTANBUL
+90 532 323 00 48
info@tusmod.org

Kore Şehitleri Cad. Yonca Apt. A Blok No: 1/5
Zincirlikuyu / Şişli / İstanbul – TÜRKİYE
+90 212 267 05 09
marketing@ekspoturk.com